O nas

Grupa pozytywnych ludzi, których połączyła pasja i miłość do gór. Chętnie zaszczepią w Tobie również
tę miłość i nauczą poczucia wolności. Poniżej przedstawiamy skład naszej ekipy.

Wiktor Potok - dyrektor festiwalu

Prezes Fundacji “Z miłości do gór” oraz Przewodnik Beskidzki, którego największą pasją są góry i rozwój turystyki. Zawsze uśmiechnięty i pełen optymizmu, przyciąga ludzi swoim pozytywnym podejściem. Jako lider zespołu, którego jest twórcą, dąży do osiągania ambitnych i wizjonerskich celów. Pomimo wielu wyzwań, nie poddaje się, a jego niezłomna determinacja pozwala mu pokonywać wszelkie trudności, zarówno w marketingu jak i w branży nieruchomościowej, którą zajmuje się na co dzień. Jego marzeniem jest, aby Festiwal Ponad Szczytami stał się jednym z najważniejszych wydarzeń turystycznych w Polsce, przyciągając miłośników gór i podróży z całego kraju.

kontakt@ponadszczytami.pl

Anna i Piotr Wywiał - dyrektor festiwalu filmowego

Anna i Piotr – małżeństwo z 15 letnim stażem. Od zawsze uwielbialiśmy podróżować, a szczególne miejsce w naszych sercach zajmują góry. Dlaczego więc nie połączyć przyjemnego z pożytecznym? I tak w 2019 powstał nasz kanał na YouTube – “A chodźże na pole!”. Przestawiamy na nim propozycje górskich wycieczek w taki sposób, aby każdy mógł wybrać coś dla siebie. Od prostych szlaków przeznaczonych dla dzieci, aż po via ferraty.

piotr@ponadszczytami.pl

Tomek Wolnik - dyrektor festiwalu podróżniczego

Podróżnik, bloger, felietonista, współzałożyciel Prowincjonalnego Klubu Podróżnika – cyklicznych slajdowisk podróżniczych. Za swój wkład w promocję turystyki na Sądecczyźnie  został uhonorowany tytułem „Przyjaciela Ziemi Sądeckiej”. Członek grupy rekonstrukcyjnej „Gorlice 1915″. Tomek cierpi na chroniczny niedobór wysokości przez co jedynym słusznym kierunkiem wycieczek są góry. Określa się mianem Bradiagi – czyli włóczęgi, bo taki styl podróżowania lubi najbardziej.

tomasz@ponadszczytami.pl

Krzysztof Płowiec - dyrektor festiwalu muzycznego

Człowiek orkiestra – właściciel Pensjonatu Irena, prezes Towarzystwa Przyjaciół Doliny Popradu, a take autor wielu przewodników o Żegiestowie-Zdroju i Dolinie Popradu. Od zawsze jest mocno zaangażowany w lokalne działania. Wielki miłośnik poezji śpiewanej, a także wieloletni organizator Festiwalu Babie Lato.

krzysztof@ponadszczytami.pl

Klaudia Potok - dyrektor ds. marketingu i promocji

Marketing Managerka, obracająca się na co dzień w show-biznesie i świecie mody. Dla niej marketing to nie tylko narzędzie biznesowe, ale również sposób na tworzenie autentycznych połączeń z ludźmi. Studiując socjologię zgłębiła psychologię społeczną, dzięki temu zyskała umiejętność zrozumienia czynników wpływających na decyzje, zachowania i potrzeby konsumentów. Najwięcej przyjemności czerpie z pracy z ludźmi, organizacji wydarzeń i eventów. Charakter i pasję przekuwa w karierę zawodową a źródłem jej energii i inspiracji są spacery po górskich szlakach i bliskość z naturą.

claudia@ponadszczytami.pl

Marta Cieślik - specjalista ds. pozyskiwania funduszy zewnętrznych / koordynator strefy gastronomicznej

Jest optymistyczną i uśmiechniętą osobą, która emanuje charyzmą i entuzjazmem. Zawsze jest gotowa do udzielenia wsparcia innym, zarówno słowem jak i czynem. Jej optymistyczne podejście do życia i energia stanowią inspirację dla innych, motywując ich do osiągania swoich celów. W swojej codziennej pracy związanej z nieruchomościami, jest profesjonalna i skrupulatna. Na naszym Festiwalu, Marta odpowiada za strefę gastronomiczną.

marta@ponadszczytami.pl

Monika Pogwizd - specjalista ds. public relations

Prezes Stowarzyszenia Nowosądeckie Serducho – dyrektor operacyjny – z zawodu pedagog i coach oraz zapalony marketingowiec jak i działacz społeczny . Od lat działa społeczne i angażuje się w akcje charytatywne oraz dobroczynne. Organizator imprez masowych. Dobrze znana na Sądecczyźnie jako manager do spraw specjalnych. Wrażliwa na krzywdę ludzką, z tego powodu funkcjonuje również Stowarzyszenie. Pasja, Pomoc, Działanie to jej domena.

monika@ponadszczytami.pl

Aleksandra Cul - specjalista ds. finansów

Magister finansów i rachunkowości, ogarniająca świat liczb w międzynarodowych korporacjach. Nie mogąca usiedzieć na miejscu, miłośniczka sportu, gór i siłowni.

aleksandra@ponadszczytami.pl

Anita Dziekan - specjalista ds. wolontariatu

Blondynka, która kocha góry od Beskidów o Karkonosze, z wykształcenia przyrodnik, w duszy geograf i podróżnik, ukończyła Uniwersytet Jagielloński. Zapalona górotazka, zdobywczyni małych odznak GOT oraz odznaki za wytrwałość. Swoja przyszłość wiąże z szeroko pojętą edukacją ekologiczną oraz górami. Uwielbia dokładnie planować wszelkiego rodzaju podróże i wycieczki. W wolnym czasie fotografuje przyrodę, podróżuje oraz wyszywa obrazy haftem krzyżykowym. A gdy potrzebuje uciec do innego świata sięga po literaturę.

anita@ponadszczytami.pl

Klaudia Leśniara - specjalista ds. marketingu

Pogodna beskidomaniaczka, zakochana w górach. Kocha nasze wspaniałe Beskidy, w wolnych chwilach najczęściej ucieka na szlak. Zafascynowana Bieszczadami i ich kulturą. Gdyby mogła, to najchętniej by tam zamieszkała. Zawsze służy dobrą radą i jest chętna nieść pomoc innym. Najbardziej ceni sobie wolność.

klaudia@ponadszczytami.pl

Małgorzata Jaguszewska - specjalista ds. partnerstw strategicznych

Z górami związana od małego dziecka. Już jako kilkulatka chodziła po Tatrach. Ma na swoim koncie udział w wyprawach w Pamir oraz Kaukaz. W Alpach również się pojawiała. Swego czasu czynnie wspinająca się w skałach.  Obecnie częściej po górach biega niż chodzi. Na co dzień sport leader turystyki w Decathlon Nowy Sącz oraz lider szkoleń technicznych Quechua Forclaz Decathlon Polska. Od 10 lat ratownik GOPR. Prywatnie – mama dwójki dzieci, która z miłości do gór przeprowadziła się z miasta w Beskid Wyspowy.

malgorzata@ponadszczytami.pl

Tomasz Huszczo - specjalista ds. projektowania graficznego

Wychował się w Helu. Absolwent Wydziału Wzornictwa Przemysłowego i Architektury Wnętrz na Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi.

Pracuje jako projektant graficzny. Pasjonat grafiki warsztatowej i komputerowej. Interesuje się także designem, fotografią i typografią. Obecnie wraz z żoną i córką mieszka w Muszynie, gdzie wspólnie angażują się w życie kulturalne Muszyńskich okolic, tworząc projekty graficzne i pamiątki.

tomek@ponadszczytami.pl

Niccolo Aureliusz - specjalista ds. content marketingu

Web3 Content Creator. Zawodowo związany z blockchainem i nowymi technologiami. Wyznaje content marketing skoncentrowany na potrzebach odbiorców. Tworzy treści edukacyjne, które tłumaczą nową cyfrową rzeczywistość oraz uczą jak się po niej bezpiecznie poruszać. Filozof z wykształcenia, absolwent Uniwersytetu Gdańskiego. Urodzony i wychowany na Podhalu, regularnie wraca w rodzinne strony. Nierozerwalnie połączony z górami, bystrymi potokami oraz pieszymi wędrówkami.