O festiwalu

Festiwal Ponad Szczytami to jedno z największych wydarzeń turystycznych w Polsce południowej. Impreza odbędzie się w SKI Hotelu, malowniczej miejscowości Piwniczna / Kosarzyska. Wspaniałe wydarzenie pod Królową Beskidu Sądeckiego – Radziejową,, gwarantuje Wam wiele wspaniałych atrakcji i niezapomnianych chwil, zabarwionych wspaniałymi widokami na szczyty naszego wspaniałego Beskidu, oraz aktywnym spędzaniem czasu. Impreza odbywa się w terminie 15 - 16 września i jest całkowicie darmowa.

Dla kogo?

Wydarzenie jest dostępne dla każdego, bez względu na wiek i pochodzenie. Wszyscy, bez żadnego wyjątku, są u nas bardzo mile widziani. Jesteśmy pewni, że każdy kto kocha góry, lub dopiero zaczyna przygodę z górskimi wędrówkami – znajdzie tutaj masę inspiracji i motywacji, oraz zaszczepi tą miłością swoje dzieci.

Jeśli jesteś znudzony szarą monotonią życia – u nas poczujesz zew natury i wolność, która doda Ci skrzydeł. Zapraszamy każdego wędrowca, szwędacza, obieżyświata, włóczykija, łazęgę, pędziwiatra, biwakowicza, pielgrzyma, wszystkich wszędobylskich i oczywiście Ciebie!

Plan wydarzenia

Piątek - 15.09

To idealny dzień dla szukających inspiracji w odkrywaniu nieznanych miejsc, zdobywania szczytów i pokonywaniu granic. Tego dnia nie zabraknie filmów o tematyce górskiej, podróżniczej i przygodowej, a na scenie pojawią się prelegenci filmowi. To będzie doskonały czas dla miłośników kina, jak również dla pasjonatów górskich wędrówek.

Sobota - 16.09

Od godziny 12:00, do 18:00 będziemy mogli spotkać na scenie znanych i popularnych podróżników, którzy podzielą się z nami swoimi doświadczeniami, pozwolą nam się przenieść myślami i sercem w ich świat. Odbywające się w tym czasie prelekcje, będą “ucztą” dla niejednego włóczykija! Wieczorem nie zabraknie dobrej muzyki.

 

Niedziela - 17.09

Od godziny 11:00 będziemy mieli okazję wziąc udział w bloku dyskusyjnym na temat bezpieczeństwa w górach, a już o godzinie 13:00 wyruszymy na wspólną wycieczkę z przewodnikiem na Radziejową.