Strefy

STREFA GASTRO&CHILL

Na naszej imprezie znajdziecie miejsce, w którym będziecie mogli spokojnie zasmakować regionalnych potraw, ale nie tylko. Dodatkowo, będzie to strefa, gdzie będziecie mogli odetchnąć, od nadmiaru pozytywnych emocji, które z pewnością dostarczy Wam nasz festiwal! W tej strefie nie tylko smacznie zjecie, ale również będziecie mogli się wychillować. Poniżej przedstawiamy naszą ofertę gastronomiczną:

SKI Chata

W której spotkacie członków naszej ekipy festiwalowej. Możecie zakupić tutaj pakiety grillowe (chleb, kiełbaska, ketchup i musztarda), pieczone pyszne sery z grilla, oraz przepyszną pizzę z pieca, którą będziemy sprzedawać w kawałkach. Dodatkowo w Ski Chacie zakupicie wodę mineralną i różnego rodzaju przekąski, oraz lane piwo.

Food Truck - Gastro Travel

Tutaj zakupicie różnego rodzaju burgery i zapiekanki. Kupicie tutaj również pyszne steki, oraz wspaniałą rybę po łemkowsku. Dodatkowo w ofercie są frytki, oraz różne sałatki! Zdecydowanie każdy znajdzie tutaj coś dla siebie.

Kuchnia polowa SKI Hotelu

Jeśli jesteście fanami tradycyjnej polskiej kuchni, to zapraszamy właśnie w to miejsce. Tutaj otrzymacie kwaśnicę, bigos i inne tradycyjne potrawy naszej regionalnej kuchni piwniczańskiej.

STREFA KIDS

W tej strefie zostawicie swoje pociechy, pod okiem profesjonalistów. Możecie być spokojni, w naszej strefie, która jest przygotowana specjalnie z myślą o najmłodszych uczestnikach naszej imprezy, nie zabraknie atrakcji, które będą połączone z nauką i świetną zabawą ! Wasze dzieci będą wniebowzięte, a Wy możecie w pełni cieszyć się uczestnictwem w naszym festiwalu. Przedstawiamy atrakcje, które przygotowaliśmy dla dzieci tych mniejszych i tych większych. Tutaj połączycie dobrą zabawę wraz z treningiem. Ślizgi na torze wodnym, chodzenie po linie i ćwiczenia balansu na desce- to wszystko będzie czekać na Wasze pociechy u nas! W strefie znajdziecie atrakcje takie jak:

CENNIK: 1 dzień – 50 zł, 2 dni – 90 zł, 2h – 30 zł

STREFA EXPO

Na festiwalu w strefie EXPO znajdziecie stoiska wystawców lokalnych, jak również stoiska ze specjalistycznym sprzętem turystycznym. Poniżej przedstawiamy w skrócie, co znajdziecie w tej strefie.

Wystawcy lokalni:

Wystawcy specjalistycznego sprzętu turystycznego:

Dodatkowo obok wystawców turystycznych będzie znajdować się miasteczko interaktywne VR z Wyższej Szkoły Biznesu w Nowym Sączu. Zapraszamy!

STREFA WARSZTATOWA

W naszej strefie warsztatowej każdy uczestnik znajdzie coś dla siebie. 

Program warsztatów:

09:00 – 10:00 – Poranny trening biegowy Warsztaty biegowe z Dorotą Bober – DECATHLON Nowy Sącz.

10:00 – 11:00 Akademia Górska DECATHLON Zajęcia dla dzieci z podstawowych zasad bezpieczeństwa w górach.

11:00 – 12:00 – Fundacja Bezpieczny Kazbek Warsztaty z “życia” na wysokości.

12:00 – 13:00 – K9 Grupa Poszukiwawcza Pokaz pracy psów ratowniczych, które są bardzo przyjazne dzieciom.

13:00 – 14:00 – Apteczka Na Szlaku Warsztaty z pomocy przedmedycznej w górach.

14:00 – 15:00 – Magdalena Żuber Ohana Czuła Przestrzeń “Praktyka jogi dla każdego”.